Narty

Narciarstwo to sport, który w szybkim tempie poszerza grono swoich miłośników. Trudno się dziwić! Narciarstwo to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, pośród pięknych krajobrazów najczęściej w gronie znajomych lub rodziny.
Szkolenie narciarskie to podstawa naszej oferty. Na nartach postaramy się nauczyć jeździć każdego. Wszyscy nasi instruktorzy nie tylko posiadają uprawnienia i doświadczenie, ale szkolą z pasją! Chcemy, żeby czas spędzony na stoku był dla Ciebie przede wszystkim przyjemnością i możliwością oderwania się od codzienności. W czasie szkolenia dla nas najważniejsze jest indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta oraz bezpieczeństwo na stoku. Na nartach postaramy się nauczyć jeździć każdego! Szkolimy tych bardzo małych, średnich, dużych i baaardzo dużych. Indywidualnie i grupowo. Tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę na śniegu, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę. Specjalnie dla dzieci od 4,5 roku zajęcia grupowe – Akademia Małego Narciarza.

img_9098
img_9748-glowne

DLACZEGO Snow4Fun?

 DLACZEGO MY?

– PROFESJONALIZM – licencja SITN PZN
– DOŚWIADCZENIE – 15 lat na rynku, 7 lat szkoły
– WYKWALIFIKOWANA kadra z uprawnieniami
– UBEZPIECZENIE – na czas szkolenia KL i NNW
– NOWOCZESNE TECHNIKI szkolenia
– INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego kursanta
– MAŁE GRUPY podczas szkolenia
– KOMPLEKSOWA OFERTA

Uwaga! Naszym zdaniem narciarstwo uzależnia, a życie bez nart powoduje….

Prowadzimy szkolenia:
– indywidualne i grupowe
– dla dzieci i dorosłych
– na każdym stopniu zaawansowania
– również dla osób niepełnosprawnych! Jeżeli tylko stopień niepełnosprawności pozwala na to żeby stanąć na nartach, my postaramy się nauczyć jeździć. Potrzebna jest chęć kursanta i odpowiednie podejście instruktora.

Jeżeli chcesz żeby Twoje początki na nartach były łatwe i przyjemne zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

img_9804
?