REGULAMIN

PRZEDSZKOLA NARCIARSKIEGO i AKADEMII MŁODEGO NARCIARZA
Snow4Fun

1. Rezerwacji miejsca w grupach Przedszkola Narciarskiego i Akademii Młodego Narciarza można dokonać osobiście, telefonicznie lub za pomocą zapisów online na www.snow-4-fun.pl w zakładce przedszkole.

2. W pierwszym dniu rodzic lub opiekun zgłasza się do biura szkoły Snow4Fun przynajmniej 15 min przed wyznaczoną godziną i wnosi opłatę rezerwacyjną w wysokości 50zł oraz określa ilość dni, w których dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach.
W każdym dniu najpóźniej do godziny 9:00 można zrezygnować z zajęć wysyłając sms o treści „rezygnuję imię i nazwisko dziecka” na numer +48601527770, wtedy zaliczka zostanie zwrócona, w innym przypadku przepada.Opłata rezerwacyjna rozliczana jest w ostatnim dniu korzystania z zajęć.

3. Rodzice są zobowiązani do przyprowadzenia dzieci najpóźniej 10min przed zajęciami i odebrania dziecka punktualnie o ustalonej godzinie. Pozostałe dzieci nie mogą czekać na „spóźnialskich”, w razie spóźnienia nie gwarantujemy uczestnictwa w zajęciach.

MIEJSCE SPOTKANIA:

Grupy podstawowe
ETAP I – PIERWSZE KROKI
(dzieci, które nie potrafią samodzielnie zahamować i skręcić)
Biuro szkoły Snow4Fun STOK NARTOLANDIA
Drewniany domek
ul. Turystyczna 18
58-580 Szklarska Poręba

Grupy jeżdżące
ETAP II – SUPER NARCIARZE
Biuro szkoły Snow4Fun 30m od kas Ski Arena Szrenica przeszklony domek szkoły
ul.Turystyczna 28
58-580 Szklarska Poręba
Kończymy przy dolnej stacji wyciągu Puchatek

4. Etap II SUPER NARCIARZE
W pierwszym dniu dzieci razem z instruktorami wjeżdżają wyciągiem Puchatek i dopiero w trakcie pierwszego zjazdu przydzielane są przez instruktorów do grup, w zależności od stopnia zaawansowania. Instruktor w trakcie trwania szkolenia może przenieść dziecko do innej grupy.

5. Każde dziecko poniżej 12 roku życia na wyciągu krzesełkowym wjeżdża z osobą dorosła.

6. Wszystkie dzieci muszą posiadać OBOWIĄZKOWO KASK, narty, kijki, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych ubiór, nieprzemakalne rękawiczki, gogle lub okulary, skipass na czas szkolenia. Każde dziecko, obowiązkowo dla bezpieczeństwa jeździ w pomarańczowej kamizelce z logo szkoły. Po ukończeniu szkolenia kamizelkę zwracamy instruktorowi.

6. Rodzice proszeni są o nie interweniowanie podczas zajęć, oraz o nie przebywanie w pobliżu grupy. Dzieci widząc rodziców są rozproszone i nie skupiają się na zajęciach. Obecność rodzica podczas zajęć wymaga zgody instruktora. Chyba, że instruktor poprosi rodzica o obecność w pobliżu miejsca prowadzenia zajęć. Oczywiście można podglądać, ale tak żeby dziecko nie zauważyło.

7. Rodzice są zobowiązani podać numer kontaktowy do osoby, która będzie w pobliżu i opiekuje się dzieckiem oraz do udzielenia prawdziwych informacji o dziecku. Jeżeli dziecko ma kłopoty zdrowotne należy to obowiązkowo zgłosić instruktorowi przed rozpoczęciem zajęć.
Akceptując regulamin oświadczają Państwo zdolność dziecka do udziału w zajęciach narciarskich.
——————————
Podpis rodzica/opiekuna

?