Szkolenie Indywidualne

Szkolenia indywidualne są najbardziej efektywną formą nauki jazdy na nartach, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Instruktor może dostosować tematykę zajęć adekwatną do poziomu i potrzeb dziecka. Dzięki temu szkolenie trwa stosunkowo najkrócej. Wybór szkolenia INDYWIDUALNE czy GRUPOWE zależy od kilku czynników:

– czas szkolenia – jeżeli przyjeżdżają Państwo na 1-2 dni, lepiej wybrać szkolenie indywidualne, żeby jak najlepiej wykorzystać ten czas. Jeżeli będziecie z Nami cały tydzień dziecko na pewno będzie świetnie się bawić z grupą dzieci!

img_9617
img_9579

– indywidualne predyspozycje – każdy, ma inny charakter i możliwości skupienia. Jeżeli dziecko jest indywidualistą, ma problem ze skupieniem się, aklimatyzacją w nowym otoczeniu lub po prostu się boi… szkoda czasu na grupę – zacznijmy od godziny indywidualnie. Zawsze możemy zmienić na zajęcia grupowe!

– oczekiwania – jeżeli zależy Państwu na poprawieniu lub nauce jakiegoś konkretnego elementu techniki jazdy na nartach, lub dziecko ma z czymś problem lepszy wybór to szkolenie indywidualne, jeżeli chodzi o przejście z etapu jazdy pługiem do jazdy równoległej – często szkolenie grupowe będzie lepsze!

Wybierając szkolenie indywidualne polecamy pakiety 6 godzinne. Naszym zdaniem jest to idealny czas zarówno do osiągnięcia samodzielności na nartach zaczynając od poziomu zero, jaki i uzyskania zadowalającego efektu w doskonaleniu techniki jazdy. Pakiety 6 godzinne możemy dowolnie wykorzystać i dostosować do potrzeb i kondycji dziecka. Przykładowo 3 dni po dwie godziny lub 6 dni po godzinie.

MAŁE DZIECI

Początki narciarstwa są stosunkowo trudne dla małych dzieci, szczególnie poniżej 4 roku życia.

Popatrzmy okiem dziecka: Po pierwsze sprzęt nie należy do najbardziej wygodnych, po drugie chaos na stoku i nowa twarz – instruktora komplikują pierwszy kontakt z nartami. Oczywiście każde dziecko jest inne, i nie ma reguły, ale nasze długoletnie doświadczenie potwierdza często nasze założenia.

Malutkie dzieci poniżej 4 roku życia a czasem również trochę starsze potrzebują opieki instruktora 1:1, ze względu na to że jest potrzebna dosyć często 100% uwaga instruktora i jego pomocna dłoń, aby dziecko czuło się jak najbardziej komfortowo. Wtedy zajęcia zakończą się sukcesem!

img_9627

Oczywiście zgadzam się z opinią, że grupa motywuje ale czasem, dla najmłodszych dzieci przy tak dużym wysiłku niestety wręcz przeciwnie.

Każdy rodzic zna swoje dziecko najlepiej i wie czego oczekiwać. Więc to do Państwa należy decyzja o wyborze zajęć: indywidualne czy grupowe!?

Zawsze możemy spróbować i wybrać po pierwszych zajęciach co będzie lepsze

CENNIK

1 OSOBA / 1 GODZINA 2 OSOBY / 1 GODZINA 3 OSOBY / 1 GODZINA* 4 OSOBY / 1 GODZINA*
80 PLN
(80zł/osoba)
120 PLN
(60zł/osoba)
150 PLN
(50zł/osoba)
160 PLN
(40zł/osoba)
PAKIET 6 GODZINNY**
400PLN
PAKIET 6 GODZINNY**
600PLN
PAKIET 6 GODZINNY**
750PLN
PAKIET 6 GODZINNY**
800PLN

* godzinne szkolenie, dla 2, 3 lub 4 osób u jednego instruktora. Najlepiej, żeby osoby szkolące się razem były mniej więcej na tym samym poziomie zaawansowania
**pakiet 6 godzinny można wykorzystać w dowolnej konfiguracji (np. 6 x 1 godzina, 3 x 2godziny itd) do końca sezonu 2016/2017

Szkolenie

?