DZIECI

UŚMIECH I ZADOWOLENIE DZIECI JEŻDŻĄCYCH NA NARTACH JEST DLA NAS BEZCENNY

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ŻEBY JAZDA NA NARTACH STAŁA SIĘ NOWYM HOBBY MAŁYCH ADEPTÓW!

DZIECI NA NARTACH TO PRAWDZIWA RADOŚĆ!

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych. Dla najmłodszych i tych troszkę większych prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe w różnych kategoriach wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania.

Zanim zarezerwujesz zajęcia, zastanów się która forma szkolenia będzie lepsza dla Twojego dziecka INDYWIDUALNE czy GRUPOWE – Akademia Młodego Narciarza od 4,5 roku. Wybór zależy przede wszystkim od charakteru dziecka i jego sprawności fizycznej. Zastanawiasz się? Przeczytaj artykuł INDYWIDUALNE czy GRUPOWE.

Każde zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki i od poznania się nawzajem. W zależności od wieku i chęci szkolenie prowadzimy również w formie zabawy, tak aby dzieci się nie nudziły. „Przemycamy” elementy techniczne w ten sposób, że dzieciaki często nawet tego nie zauważają.

4-img_9605-obrobka1

PAMIĘTAJ!

Pamiętaj! Każde dziecko w trakcie szkolenia obowiązkowo musi posiadać kask narciarski. Kaski są ciepłe, nie musisz zakładać dziecku czapki pod kask. Ewentualnie może być kominiarka.

Buty nie mogą być dużo za duże.
Instruktor w razie konieczności postara się Państwu pomóc, proszę pamiętać o tych szczegółach,a na pewno zaoszczędzimy dużo czasu podczas szkolenia!

Dziecko przychodząc na zajęcia powinno być zaopatrzone w sprawny sprzęt narciarski. Ważne, żeby narty posiadały skistopery i miały dobrze ustawioną skalę wypięcia wiązania.

Dla bezpieczeństwa każde dziecko podejmujące szkolenie w Snow4Fun jeździ w pomarańczowej kamizelce. Otrzymasz ją w biurze szkoły przed szkoleniem, po szkoleniu oddaj ją instruktorowi.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? ZOBACZ

ABC NARCIARZA – FAQ

?