MAPA DOJAZDU

Wjeżdżamy do Szklarskiej Poreby droga numer 3 (E56) z Jeleniej Góry. Wyjeżdżamy do centrum i na rozwidleniu w kształcie litery Y skręcamy w lewo – tak jak na stację paliw Orlen, dojeżdżamy do skrzyżowania i skręcamy jeszcze raz w lewo w ulicę 1 Maja. Jedziemy główną drogą po 700m po prawej stronie mijamy sklep PauloSport XXL a po lewej Hotel Kryształ i sklep Lewiatan. Kontynuujemy główną drogą po łuku w prawo, mijamy po lewej stronie sklep Biedronka, dalej po prawej Hotel Diament. Jedziemy dalej, mijamy po lewej stronie skały i widzimy już wyciągi Ski Arena Szrenica.

Biuro szkoły Snow4Fun STOK NARTOLANDIA …skręcamy drugą (pierwsza ul. Okrzei) w prawo ul. Turystyczna. Jedziemy 200m w dół. Po lewej stronie znajduje się Stok Nartolandia wraz z parkingiem i biurem szkoły.

WYPOŻYCZALNIA PAULO SPORT …skręcamy w trzecią w prawo na wysokości kas biletowych na wyciągi Ski Arena Szrenica. Przejeżdżamy 30m. Wypożyczalnia znajduje się w podpiwniczeniu Gościńca Jural.

BIURO SZKOŁY Snow4Fun pod SKI ARENA SZRENICA…skręcamy w trzecią w prawo na wysokości kas biletowych na wyciągi Ski Arena Szrenica. Przejeżdżamy 20m. Biuro znajduje się w drewnianym przeszklonym domku.

W razie potrzeby proszę dzwonić +48 601527770

?