SZKOŁA SNOW4FUN

TO LICENCJONOWANA SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA SNOW4FUN

Działająca od 2010 roku licencjonowana szkoła narciarsko-snowboardowa Snow4Fun powstała z miłości do śniegu i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Poprzez nasza wiedzę, doświadczenie i umiejętności chcemy zarażać pasją i powiększać grono miłośników sportów zimowych.

Istniejemy by uczyć, propagować wypoczynek w rodzinnym gronie i spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

o-nas-na-glownej
img_9717

Założycielami szkoły są ludzie, których na zawsze połączyła miłość do gór, śniegu i aktywnego stylu życia.

Wojciech “Kordek” Kordeusz – Magister Wychowania Fizycznego, absolwent AWF Katowice, instruktor narciarstwa, odnowy biologicznej i masażu,  ratownik WOPR. Pasjonat wypraw motocyklowych i speleologii.
Były zawodnik kolarstwa górskiego, rajdów samochodowych i biegów na orientacje.

Kasia Kordeusz – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach i opiekunka sekcji sportów górskich AZS AE Katowice. Instruktorka narciarstwa, snowboardu i windsurfingu. Pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Była zawodniczka narciarstwa, snowboardu, żeglarstwa i kolarstwa górskiego, która może się poszczycić wieloma sukcesami.

Jesteśmy szczęśliwymi młodymi rodzicami. Wydaje nam się, że dzieki temu jeszcze lepiej potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych najmłodszych kursantów i wymaganiom ich rodziców.

Szkoła Snow4Fun jest owocem wspólnego dążenia do tego aby naszą pasję zmienić w zawód, a wtedy nie przepracujemy już więcej ani jednego dnia w życiu. Pozostanie Nam tylko czysta przyjemność z przekazywania wiedzy innym i satysfakcja z dawania możliwości poznania nowego – aktywnego stylu życia.

dscf0092
``Skiing for life, not just for winter``
Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Pozdrawiamy
Kasia i Wojtek Kordeusz

?