SZKOLENIE GRUPOWE

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA RODZINY LUB GRUPY ZNAJOMYCH

ZAJĘCIA GRUPOWE MAJĄ WIELE ZALET!

Zajęcia grupowe to idealne rozwiązanie dla grupy znajomych lub rodziny, którym zależy na tym żeby spędzić jak najwięcej czasu razem. Możliwość szkolenia w grupie pozwala nam na dodatkową motywację i możliwość natychmiastowej identyfikacji błędów. Cena zajęć grupowych jest konkurencyjna w porównaniu do zajęć indywidualnych. W trakcie szkolenia grupowego z pewnością usłyszysz wiele uwag na temat techniki jazdy i mimo to, że w danej chwili Cię one nie dotyczą będziesz mógł zapobiec powstawaniu błędów w przyszłości. W trakcie zajęć grupowych możesz na bieżąco zaobserwować błędy, które popełniają inni i będziesz miał ogólny pogląd jak nie należy robić I jak prawidłowo jeździć. Zajęcia w grupie dają również wiele radości i mile spędzony czas.

cennik www ind

UWAGA!

  • lekcja trwa 55min
  • cena NIE ZAWIERA płatności za karnet i wypożyczenie sprzętu
  • lekcja dla 2, 3 lub 4 osób, to lekcja u jednego instruktora
  • płatności dokonujemy najpóźniej 15min przed zajęciami w biurze szkoły, oraz podpisujemy oświadczenie
  • najlepiej, żeby osoby szkolące się razem w grupie były mniej więcej na tym samym poziomie zaawansowania
  • pakiet 6 lekcji można wykorzystać w dowolnej konfiguracji (np. 6 x 1 godzina, 3 x 2 godziny itd) do końca bieżącego sezonu

DLACZEGO POLECAMY – PAKIET 6 LEKCJI?

Naszym zdaniem jest to idealny czas zarówno do osiągnięcia samodzielności na nartach zaczynając od poziomu zero jak i uzyskania zadowalającego efektu w doskonaleniu techniki jazdy. Pakiety 6 godzinne możemy dowolnie wykorzystać i dostosować do twoich potrzeb i kondycji.

Przykładowo dorośli 3 dni po 2 godziny lub 6 dni po 1 godzinie, małe dzieci 6 dni po 1 godzinie.

ILE GODZIN SZKOLENIA POTRZEBUJECIE?

poziom początkujący: 1 – 2h dziennie

poziom średniozaawansowany +: 2 – 3h dziennie

*z naszego doświadczenia jest to optymalna ilość godzin szkolenia w ciągu jednego dnia w zależności od wieku, stopnia zaawansowania i kondycji

Cena lekcji w pakiecie jest niższa, niż za pojedynczą lekcję.

NARTY

Narciarstwo to sport, który w szybkim tempie poszerza grono swoich miłośników. Trudno się dziwić! Narciarstwo to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, pośród pięknych krajobrazów najczęściej w gronie znajomych lub rodziny.

Szkolenie narciarskie to podstawa naszej oferty. Na nartach postaramy się nauczyć jeździć każdego.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? ZOBACZ

ABC NARCIARZA – FAQ

?