SZKOLENIE INDYWIDUALNE

TO NAJSZYBSZA I NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FORMA NAUKI JAZDY NA NARTACH

DLACZEGO SZKOLENIE INDYWIDUALNE?

Szkolenia indywidualne są najbardziej efektywną formą nauki jazdy na nartach, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Instruktor może dostosować tematykę zajęć adekwatną do poziomu i potrzeb dziecka. Dzięki temu szkolenie trwa stosunkowo najkrócej.

 

ILE GODZIN SZKOLENIA POTRZEBUJE DZIECKO?

dziecko poniżej 3,5 roku: 30min*
dzieci początkujące powyżej 4 roku życia: 1-2h*
dzieci poziom średniozaawansowany + : 2h*

*z naszego doświadczenia jest to odpowiednia ilość godzin dziennie w zależności od wieku i stopnia zaawansowania

UWAGA!

 • lekcja trwa 55min
 • cena NIE ZAWIERA płatności za karnet i wypożyczenie sprzętu
 • możliwa jest płatność  kartą Visa, vPay, MasterCard i Maestro
 • możliwe jest rozliczenie za pomocą płatności w systemie MyBenefit
 • lekcja dla 2, 3 lub 4 osób, to lekcja u jednego instruktora
 • płatności dokonujemy najpóźniej 15min przed zajęciami w biurze szkoły, oraz podpisujemy oświadczenie
 • najlepiej, żeby osoby szkolące się razem w grupie były mniej więcej na tym samym poziomie zaawansowania
 • pakiet 6 lekcji można wykorzystać w dowolnej konfiguracji (np. 6 x 1 godzina, 3 x 2 godziny itd) do końca sezonu

POLECAMY – PAKIETY 6 LEKCJI

Naszym zdaniem jest to idealny czas zarówno do osiągnięcia przez dziecko samodzielności na nartach zaczynając od poziomu zero jak i uzyskania zadowalającego efektu w doskonaleniu techniki jazdy. Pakiety 6 godzinne możemy dowolnie wykorzystać i dostosować do wieku, potrzeb i kondycji dziecka.

Przykładowo 3 dni po 2 godziny lub 6 dni po 1 godzinie, małe dzieci 6 dni po 2x30min rano i po południu.

Cena lekcji w pakiecie jest niższa, niż za pojedynczą lekcję

Szkolenie

INDYWIDUALNE czy GRUPOWE

WYBÓR TYPU SZKOLENIA ZALEŻY OD KILKU CZYNNIKÓW  :

– czas szkolenia – jeżeli przyjeżdżają Państwo na 1-2 dni, lepiej wybrać szkolenie indywidualne, żeby jak najlepiej wykorzystać ten czas. Jeżeli będziecie z Nami cały tydzień dziecko na pewno będzie świetnie się bawić z grupą dzieci!

– indywidualne predyspozycje – każdy, ma inny charakter i możliwości skupienia. Jeżeli dziecko jest indywidualistą, ma problem ze skupieniem się, aklimatyzacją w nowym otoczeniu lub po prostu się boi… szkoda czasu na grupę – zacznijmy od godziny indywidualnie. Zawsze możemy zmienić na zajęcia grupowe!

– oczekiwania – jeżeli zależy Państwu na poprawieniu lub nauce jakiegoś konkretnego elementu techniki jazdy na nartach, lub dziecko ma z czymś problem lepszy wybór to szkolenie indywidualne, jeżeli chodzi o przejście z etapu jazdy pługiem do jazdy równoległej – często szkolenie grupowe będzie lepsze!

Podochdzimy do każdego indywidualniue,dlatego zawsze możemy spróbować i wybrać po pierwszych zajęciach co będzie lepsze!

DLA DZIECI PONIŻEJ 4,5 ROKU

WYŁĄCZNIE SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Początki narciarstwa są stosunkowo trudne dla małych dzieci, szczególnie poniżej 4 roku życia.

Popatrzmy okiem dziecka: Po pierwsze sprzęt nie należy do najbardziej wygodnych, po drugie chaos na stoku i nowa twarz – instruktora komplikują pierwszy kontakt z nartami. Oczywiście każde dziecko jest inne, i nie ma reguły, ale nasze długoletnie doświadczenie potwierdza często nasze założenia.

Malutkie dzieci poniżej 4 roku życia a czasem również trochę starsze potrzebują opieki instruktora 1:1, ze względu na to że jest potrzebna dosyć często 100% uwaga instruktora i jego pomocna dłoń, aby dziecko czuło się jak najbardziej komfortowo. Wtedy zajęcia zakończą się sukcesem!

Oczywiście zgadzam się z opinią, że grupa motywuje ale czasem, dla najmłodszych dzieci przy tak dużym wysiłku niestety wręcz przeciwnie.

Każdy rodzic zna swoje dziecko najlepiej i wie czego oczekiwać. Więc to do Państwa należy decyzja o wyborze zajęć: indywidualne czy grupowe!?

CO NAS WYRÓŻNIA? DLACZEGO SNOW4FUN?

PROFESJONALIZM

posiadamy licencje Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Nauczamy według programów nauczania SITN PZN dla dzieci i dorosłych. Każdy instruktor w Snow4Fun posiada odpowiednie wykształcenie, uprawnienia i ubezpieczenie.

A przede wszystkim szkolimy z pasja!

BEZPIECZEŃSTWO

jest najważniejsze. Staramy się zapewnić Naszym kursantom maksimum bezpieczeństwa podczas szkolenia i na stoku, dlatego stworzyliśmy stok Nartolandia.  Szkoląc się u Nas, dzieci otrzymują pomarańczową kamizelkę dla lepszej widoczności. Kursanci do 16 roku życia mają obowiązek

jazdy w kasku,  jeździj w nim i Ty!

KOMPLEKSOWA OFERTA
 • taśma narciarska MAGICZNY DYWAN
 • wypożyczalnia Paulo Sport
 • stok do nauki jazdy Nartolandia
 • Zimowy Plac Zabaw

pełna oferta tylko u Nas!

DOŚWIADCZENIE

szkoła istnieje już 8 lat, ciągle ulepszając system szkolenia i dostosowując stok tak, żeby nauka jazdy na nartach była łatwa i przyjemna. Jako właściciele szkoły sami szkolimy, wiemy co jest najważniejsze. Sami też jesteśmy rodzicami, dlatego znamy potrzeby tych najmłodszych kursantów.

Robimy wszystko, by im sprostać!

UBEZPIECZENIE NNW

Dbając o bezpieczeństwo, każde dziecko w cenie szkolenia, otrzymuje ubezpieczenie NNW na czas szkolenia pod warunkiem podania wymaganych danych w biurze szkoły przed zajęciami. Szkoła i instruktorzy, również posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Tylko u Nas! Tylko na wszelki wypadek!

TAŚMA NARCIARSKA

to wyciąg tzw. MAGICZNY DYWAN, na którym wystarczy stanąć, a on zabierze Cię do góry. Szkolenie narciarskie jest łatwe i przyjemne, bez wysiłku i podchodzenia. Maksymalne ułatwienie dla dzieci i dorosłych, i zaskakująco szybki proces szkolenia

pierwsze kroki bez trudu!

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? ZOBACZ

ABC NARCIARZA – FAQ

?