ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
+48 601 527 770
biuro@snow4fun.pl

Akademia młodego narciarza

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

DLACZEGO WYBRAĆ ZAJĘCIA GRUPOWE?

Akademia Młodego Narciarza to tzw. przedszkole narciarskie dla dzieci powyżej 4,5 roku. Zajęcia te mają wiele zalet. Przede wszystkim grupa motywuje, dzieci się uczą, integrują i wspaniale bawią w gronie rówieśników. Zajęcia trwają 3 godziny dziennie dla dzieci początkujących od 4,5 do 6 lat i 4 godziny dziennie dla dzieci potrafiących samodzielnie zahamować i skręcić.

Proszę się nie martwić to nie za długo – czas w grupie bardzo szybko leci! Dzieci dzielimy na grupy biorąc pod uwagę ich umiejętności i wiek.


Nie czekaj na ostatnią chwilę, liczba miejsc ograniczona.


PIERWSZE KROKI

TO ZAJĘCIA DLA DZIECI STAWIAJĄCYCH PIERWSZE KROKI, I TYCH KTÓRE NIE POTRAFIĄ JESZCZE SAMODZIELNIE ZAHAMOWAĆ I SKRĘCIĆ


Zajęcia dla dzieci początkujących to połączenie SZKOLENIA narciarskiego i ZABAWY .

Z myślą o dzieciach początkujących stworzyliśmy specjalne miejsce do nauki jazdy na nartach – STOK NARTOLANDIA.  Jest to przede wszystkim miejsce BEZPIECZNE i dostosowane do potrzeb szkolenia małych dzieci. Jesteśmy jedyną szkołą w okolicy, która posiada TAŚMĘ NARCIARSKĄ czyli tzw. MAGICZNY DYWAN, który bardzo ułatwia dzieciom szkolenie. Koniec z podchodzeniem, stajesz na taśmie i jedziesz!

Zajęcia początkujące organizowane są na odgrodzonym terenie przedszkola narciarskiego i Zimowym Placu Zabaw. Przygotowaliśmy tam moc zabawy i atrakcji, które na pewno pomogą dzieciom i umilą im czas w trakcie stawiania pierwszych kroków na nartach.

Początkowo szkolimy na stoku NARTOLANDIA 150m poniżej Ski Arena Szrenica, potem w miarę wzrostu umiejętności dzieci przenosimy szkolenia na Puchatka.

SUPER NARCIARZE

ZAJĘCIA DLA DZIECI POTRAFIĄCYCH SAMODZIELNIE ZAHAMOWAĆ I SKRĘCIĆ ORAZ DLA DZIECI NA WYŻSZYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA


Zajęcia dla dzieci średnio-zaawansowanych i zaawansowanych to szkolenie podczas, którego naukę techniki jazdy przemycamy podczas wprowadzania wielu ćwiczeń.

Dla małych narciarzy, którzy podstawy narciarstwa poznali już wcześniej zajęcia prowadzimy na stokach SKI ARENA SZRENICA. To zajęcia dla dzieci, które miały już styczność z nartami. Do tej grupy kwalifikujemy dzieci które potrafią samodzielnie zahamować i skręcić, aż po jazdę równoległą i śmig. Są to zajęcia trwające 4 godziny.

Podczas zajęć dzieci uczą się, doskonalą swoją technikę jazdy na nartach i aktywnie spędzają wolny czas w gronie rówieśników podzielone na grupy w zależności od poziomu zaawansowania i wieku. W programie poza szkoleniem, rozgrzewka w formie gier i zabaw na śniegu oraz krótka przerwa na coś ciepłego w Szałasie Żywieckim. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości osób na stoku na bieżąco dostosowujemy godzinę przerwy.