ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
biuro@snow4fun.pl

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z COVID-19 W SZKOLE SNOW4

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z COVID-19 W SZKOLE SNOW4

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE Z COVID-19 W SZKOLE SNOW4FUN

BIURO SZKOŁY SNOW4FUN
Ze względu na środki bezpieczeństwa wchodzenie do biura szkoły będzie możliwe tylko i wyłącznie w celu wniesienia opłaty za zajęcia, a rezerwacje będą przyjmowane telefonicznie oraz za pomocą formularzy online. Do biura będzie można wchodzić pojedynczo. Przed biurem będą osoby z obsługi, które udzielą Wam na bieżąco potrzebnych informacji.
Prosimy o korzystanie ze środków do dezynfekcji rąk, które umieszczone są przy wejściach do pomieszczenia.
Nie będzie również możliwości przebierania się w obiektach biurowych, ani pozostawiania rzeczy prywatnych. Prosimy o przychodzenie na lekcję już przygotowanym do zajęć.

ZAKRYWANIE UST I NOSA
Podczas przebywania na terenie stoku i szkoły obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczek lub stosowania innych produktów takich jak maski narciarskie, bandamy lub buffy itp. Podczas zajęć usta i nos mogą być odsłonięte o ile jest zachowana odległość 1,5m.

KURSANCI
Jeżeli poczujesz się źle, lub posiadasz jakiekolwiek objawy chorobowe bardzo prosimy o telefoniczne anulowanie rezerwacji i nie przychodzenie na zajęcia dla Naszego wspólnego bezpieczeństwa.

INSTRUKTORZY
Ważne jest dla Nas bezpieczeństwo instruktorów. Zostali oni przeszkoleni z zachowania zasad bezpieczeństwa i jak uniknąć ryzyka zakażenia COVID-19. Każdy z instruktorów codziennie przed rozpoczęciem pracy ma sprawdzaną temperaturę oraz odbywa się wywiad zdrowotny. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa na terenie stoku i szkoły. Wyjątkiem jest sytuacja podczas szkolenia, gdy zachowana jest odległość 1,5 m od innych osób lub kursantów.

ZAJĘCIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE W SNOW4FUN
Zajęcia odbywają się świeżym powietrzu, przez co ryzyko zarażenia będzie zminimalizowane. Spotkania z instruktorami są organizowane na zewnątrz przed biurem. Prosimy o zachowanie odstępów. Podczas zajęć Akademii Młodego Narciarza w grupach jest poniżej 8 osób, co jest zgodne z limitami rekreacji na świeżym powietrzu. Czas wjazdu wyciągiem jest również krótszy niż krytyczny czas według zasad bezpieczeństwa, który wynosi 15 minut.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość… TO WSZYSTKO DLA NASZEGO WSPÓLNEGO BEZPIECZEŃSTWA!