ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
biuro@snow4fun.pl

TURNUS „PRZEDSZKOLAK NA NARTY”

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

TURNUS „PRZEDSZKOLAK NA NARTY”

💥Drodzy rodzice! Zapraszamy Was i Wasze pociechy na turnus PRZEDSZKOLAK NA NARTY w terminie 7-13 stycznia do Szklarskiej Poręby💥

Zapraszamy na wyjazd narciarski zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wychodząc na przeciw potrzebom najmłodszych wybraliśmy termin, w którym w polskich górach jest pusto na stokach, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i efektywność szkolenia maluchów oraz daje im komfortowe warunki do pierwszych szusów na nartach.

Oferta Przedszkolak na narty jest skierowana do dzieci od 4,5 do 7 roku życia. Przed rozpoczęciem szkolenia dzieci zostają podzielone na grupy z uwzględnieniem ich wieku i umiejętności.

⏰Zajęcia odbywają się od 9:30 lub 10 (w zależności od preferencji grupy) do 14 przez 6 dni w grupie 3-6 osobowej. W zajęcia wliczona jest przerwa na ciepły posiłek, herbatę i coś słodkiego, która pozwoli maluchom zregenerować siły na kolejną część szkolenia.

✅Dodatkowo oferujemy animacje po zajęciach na stoku, w zależności od warunków pogodowych:

👉spotkanie z leśniczym i wykład o zwierzątkach

👉nocna jazda, snowtubing lub śniegolepy i mecz na śniegu

👉bezpieczeństwo na stoku w połączeniu z wieczorem plastycznym

👉kino z popcornem

👉spacer z pochodniami zakończony ogniskiem

👉gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej

Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce DZIECI->PRZEDSZKOLAK NA NARTY lub pod numerem telefonu +48 601 52 77 70.