ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
biuro@snow4fun.pl

SNOWBOARD W SNOW4FUN

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

SNOWBOARD W SNOW4FUN

❄️ Zapraszamy na zajęcia snowboardowe w naszej szkole! ❄️

🏂 Marzysz o rozpoczęciu przygody ze snowboardem? Chciałabyś/Chciałbyś doskonalić swoje umiejętności na stoku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

🏔️ Nasza szkoła oferuje profesjonalne zajęcia snowboardowe, które sprawią, że pokochasz tę niesamowitą dyscyplinę! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym snowboardzistą, nasi instruktorzy odpowiednio dopasują program zajęć do Twoich umiejętności i oczekiwań.

✨ Dlaczego warto zapisać się na nasze zajęcia snowboardowe? Oto kilka powodów:

1️⃣ Profesjonalna kadra – nasi instruktorzy to doświadczeni snowboardziści, którzy mają pasję do nauczania i dzielenia się swoją wiedzą.

2️⃣ Indywidualne podejście – zrozumiemy Twoje potrzeby i dostosujemy program zajęć, abyś poczuł się pewnie na desce i mógł szybko rozwijać swoje umiejętności.

3️⃣ Bezpieczeństwo – zawsze dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w kontrolowanych i komfortowych warunkach.

4️⃣  Różnorodne zajęcia – organizujemy lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

5 Posiadamy już 13 lat doświadczenia w nauczaniu snowboardu!

🏂 Nie czekaj dłużej – zapisz się na zajęcia snowboardowe! Zapewniamy Ci, że nie będziesz żałować tego wyboru.

❄️ Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 48 601 52 77 70 (codziennie w godzinach 18-20).

Do zobaczenia na stoku! ❄️