ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
biuro@snow4fun.pl

13 URODZINY 13 LAT DOŚWIADCZENIA

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

13 URODZINY 13 LAT DOŚWIADCZENIA

Drodzy narciarze i snowboardziści!🏂⛷

Mamy wspaniałą wiadomość do przekazania!👆

🎂Nasza szkoła świętuje dziś swoje 13 urodziny!🤯 Czas płynie naprawdę szybko, a my jesteśmy zaszczyceni, że możemy być z Wami przez te wszystkie lata 🖤

👉W ciągu ostatnich 13 lat wspólnie przeszliśmy przez wiele niezapomnianych chwil. Od nauki pierwszych skrętów na stoku, po pokonywanie trudnych tras z pełnym zaangażowaniem. Niezliczone godziny spędzone na śniegu, radość na twarzach naszych kursantów, a przede wszystkim miłość do zimowych sportów – to wszystko sprawia, że jesteśmy dumni z tego co robimy i będziemy robić to dalej!

Chcielibyśmy również podziękować naszym wspaniałym instruktorom, którzy codziennie stawiają naszych kursantów na narty i snowboard i uczą ich nowych umiejętności na stoku🙏 Dzięki nim, nasza szkoła jest tak znana i ceniona przez wszystkich adeptów sportów zimowych w Szklarskiej Porębie🔝

Dziękujemy Wam za te wszystkie lata, za każdą lekcję, za każdy uśmiech i za to, że jesteście częścią naszej szkoły❄️

Z serca,

Zespół Snow4fun