NARTY

NARCIARSTWO TO AKTYWNIE SPĘDZONY CZAS NA ŚWIEŻYM POWIETRZU POŚRÓD PIĘKNYCH KRAJOBRAZÓW
SZKOLENIE NARCIARSKIE – PODSTAWA NASZEJ OFERTY

Narciarstwo to sport, który w szybkim tempie poszerza grono swoich miłośników.

Trudno się dziwić! Narciarstwo to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, pośród pięknych krajobrazów najczęściej w gronie znajomych lub rodziny.

Chcemy, żeby czas spędzony na stoku był dla Ciebie przede wszystkim przyjemnością i możliwością oderwania się od codzienności. W czasie szkolenia dla nas najważniejsze jest indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta oraz bezpieczeństwo na stoku Wasze i Waszych dzieci.

Naszym zdaniem narciarstwo uzależnia, a życie

bez nart powoduje obniżony poziom endorfin

– hormonu szczęścia!

PROWADZIMY SZKOLENIA:

– indywidualne i grupowe
– dla dzieci i dorosłych
– na każdym stopniu zaawansowania
– przedszkole narciarskie
– Akademię Młodego Narciarza
– wycieczki Ski Turowe
– również dla osób niepełnosprawnych! Jeżeli tylko stopień niepełnosprawności pozwala na to żeby stanąć na nartach, my postaramy się nauczyć jeździć. Potrzebna jest chęć kursanta i odpowiednie podejście instruktora.

NA NARTACH POSTARAMY SIĘ NAUCZYĆ JEŹDZIĆ KAŻDEGO!

Wszyscy nasi instruktorzy nie tylko posiadają uprawnienia i doświadczenie, ale szkolą z pasją!  Dysponujemy taśmą narciarską, ktora znacznie ułatwia stawianie pierwszych kroków na nartach i snowboardzie.

Szkolimy tych bardzo małych, średnich, dużych i baaardzo dużych. Indywidualnie i grupowo. Tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę na śniegu, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę. Specjalnie dla dzieci od 4,5 roku zajęcia grupowe – Akademia Małego Narciarza.

CO NAS WYRÓŻNIA? DLACZEGO SNOW4FUN?

KOMPLEKSOWA OFERTA
  • taśma narciarska MAGICZNY DYWAN
  • wypożyczalnia Paulo Sport
  • stok do nauki jazdy Nartolandia
  • Zimowy Plac Zabaw

pełna oferta tylko u Nas!

PROFESJONALIZM

posiadamy licencje Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Nauczamy według programów nauczania SITN PZN dla dzieci i dorosłych. Każdy instruktor w Snow4Fun posiada odpowiednie wykształcenie, uprawnienia i ubezpieczenie.

A przede wszystkim szkolimy z pasja!

BEZPIECZEŃSTWO

jest najważniejsze. Staramy się zapewnić Naszym kursantom maksimum bezpieczeństwa podczas szkolenia i na stoku, dlatego stworzyliśmy stok Nartolandia.  Szkoląc się u Nas, dzieci otrzymują pomarańczową kamizelkę dla lepszej widoczności. Kursanci do 16 roku życia mają obowiązek

jazdy w kasku,  jeździj w nim i Ty!

TAŚMA NARCIARSKA

to wyciąg tzw. MAGICZNY DYWAN, na którym wystarczy stanąć, a on zabierze Cię do góry. Szkolenie narciarskie jest łatwe i przyjemne, bez wysiłku i podchodzenia. Maksymalne ułatwienie dla dzieci i dorosłych, i zaskakująco szybki proces szkolenia

pierwsze kroki bez trudu!

DOŚWIADCZENIE

szkoła istnieje już 8 lat, ciągle ulepszając system szkolenia i dostosowując stok tak, żeby nauka jazdy na nartach była łatwa i przyjemna. Jako właściciele szkoły sami szkolimy, wiemy co jest najważniejsze. Sami też jesteśmy rodzicami, dlatego znamy potrzeby tych najmłodszych kursantów.

Robimy wszystko, by im sprostać!

UBEZPIECZENIE NNW

Dbając o bezpieczeństwo, każde dziecko w cenie szkolenia, otrzymuje ubezpieczenie NNW na czas szkolenia pod warunkiem podania wymaganych danych w biurze szkoły przed zajęciami. Szkoła i instruktorzy, również posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Tylko u Nas! Tylko na wszelki wypadek!

Jeżeli chcesz, żeby Twoje początki na nartach były łatwe i przyjemne

zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

?