ul.Turystyczna 18 i 24a 58-580 Szklarska Poręba
biuro@snow4fun.pl

SNOW SAFARI

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA

POZNAJ MOŻLIWOŚCI SZKLARSKIEJ PORĘBY

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

SKITURY – RAKIETY- BIEGÓWKI – SKITRIKKE – NARTY – SNOWBOARD

Szklarska Poręba poza uprawianiem narciarstwa zjazdowego i snowboardingu jest również idealnym miejscem do uprawiania innych dyscyplin sportów zimowych. Jeżeli organizujesz event, masz grupę zorganizowaną lub paczkę zwariowanych znajomych, którzy szukają przygód i chcesz zorganizować jej czas w atrakcyjny sposób to idealne rozwiązanie. Możesz wybrać jedną, kilka lub wszystkie dyscypliny z wyżej wymienionych. Dzięki Snow4Fun Wasze zimowe horyzonty zimy znacznie mogą się poszerzyć. Chcesz uzyskać więcej szczegółów zadzwoń do Nas +48601527770

PODCZAS SNOW SAFARI

Pokażemy Ci jak duży potencjał ma w sobie Szklarska Poręba.

Jak ten potencjał wykorzystać.

Rozszerzymy Twoją wiedzę o sportach zimowych.

Będziesz miał możliwość poznania wielu nowych dyscyplin.

To nowa przygoda dla każdego, niezależnie od poziomu zawansowania i kondycji.

 NARTY ZJAZDOWE / SNOWBOARD 3h szkolenia od podstaw

Próbowałeś już jeździć na nartach lub snowboardzie?

Czas spróbować czegoś nowego?!

3h szkolenia od podstaw do wyboru na nartach lub snowboardzie

SKKI TRIKKE

Skki Trikke to alternatywa dla nart, zarówno dla osób, które szukają nowości w sportach zimowych, jak i dla osób, które nie lubią lub nie mogą założyć butów narciarskich. Skki Trikke daje możliwość uprawiania sportów zimowych po różnorakich kontuzjach. Jest to bardzo łatwy sport, a szkolenie trwa stosunkowo krótko.

BIEGÓWKI wycieczka biegowa do Jakuszyc z instruktorem

Szklarska Poręba i jej pobliskie Jakuszyce to stolica narciarstwa biegowego w Polsce. W tym miejscu odbywają się największe zawody jak Puchar Świata. Jest to jedna z najstarszych dyscyplin narciarstwa klasycznego, lecz z roku na rok zdobywająca coraz więcej zwolenników, spróbuj i TY!

SKITURY SPLIT 3-4h warsztaty ze skituringu i wycieczka

To stosunkowo nowy sport. Narty te łączą w sobie funkcjonalność narty zjazdowej i biegowej. Dzięki możliwości podklejenia narty tzw. foką, oraz odpięcia tylnej części wiązania, narty te dają możliwość przemieszczania się po górskim terenie. Zarówno podchodzenia do góry,  chodzenia po płaskim, a potem zjazdu wybraną trasą.

Do udziału w zajęciach potrzebna jest podstawowa umiejętność jazdy na nartach.

RAKIETY 3h wycieczka na rakietach śnieżnych

Rakiety śnieżne używane są do poruszania się w warunkach zimowych, przy dużych opadach śniegu. Pomagają one w trekkingu, rozkładając ciężar na większej powierzchni. Dzięki temu nie zapadasz się tak mocno w pokrywie śniegowej.

Wjazd wyciągiem na Szrenicę i wycieczka na grani, przygotuj się na piękne i niespotykane widoki!